Portál pro pedagogy a studenty SŠ

Rostlinné orgány – List

Středoškoláci.com | Portál pro pedagogy a studenty SŠ


Prezentace sloužící jako podpora výuky rostlinných orgánů – listu.

Očekávaný výstup: popíše stavbu těl rostlin, stavbu a funkci rostlinných orgánů

Rostlinné orgány – List.ppt

MÍKOVÁ, Jana . Rostlinné orgány – List. Metodický portál : Digitální učební materiály [online]. 21. 09. 2010, [cit. 2012-11-01]. Dostupný z WWW: <http://dum.rvp.cz/materialy/rostlinne-organy-list.html>. ISSN 1802-4785.

Přečtěte si také:

 • 21 Rostlinné orgány  ListAZ kvíz – Krytosemenné rostliny
  Hra určená k zopakování látky o krytosemenných rostlinách (stavba těla, zástupci). Očekávaný výstup: popíše stavbu těl rostlin, stavbu a funkci rostlinných orgánů AZ kvíz – Krytosemenné rostliny – prezentace.ppt AZ kvíz – Krytosemenné rostl...
 • 1 Rostlinné orgány  ListZpůsoby výživy rostlin
  Prezentace sloužící jako podpora výuky tématu Způsoby výživy rostlin (autotrofie, heterotrofie…). Očekávaný výstup: zhodnotí rostliny jako primární producenty biomasy a možnosti využití rostlin v různých odvětvích lidské činnosti Způsoby výž...
 • 24 Rostlinné orgány  ListLišejníky
  Prezentace sloužící jako podpora výuky lišejníků. Žáci se seznámí s vnitřní stavbou lišejníku, zvládnou je rozdělit podle typů stélek, poznají zástupce. Chápou jejich význam. Naučí se vytvořit sbírku lišejníků. Očekávaný výstup: posoudí ekologi...
 • 11 Rostlinné orgány  ListRISK – ostnokožci
  Jedná se o klasickou vědomostní soutěž pro dvě nebo více družstev podle klasického formátu „RISK“ nebo „RISKUJ“. Soutěž může být použita jako opakování probraného učiva, případně na úvod učiva biologie ostnokožců jako motivace a zopakování již nab...
 • 15 Rostlinné orgány  ListOchrana přírody v ČR
  Prezentace sloužící jako podpora výuky o ochraně přírody v ČR. Očekávaný výstup: Člověk a životní prostředí Ochrana přírody v ČR.ppt MÍKOVÁ, Jana . Ochrana přírody v ČR. Metodický portál : Digitální učební materiály [online]. 07. 12. 2010...

Přihlášení

Staň se redaktorem / redaktorkou

Přispěvatel-ka » Zaregistruj se » Vkládej články

Líbí se Vám zaměření těchto stránek a obsahové téma je Vám blízké? Napište několik řádek textu. Rádi zveřejníme Vaše praktické zkušenosti, aj. » Staň se redaktorem / redaktorkou

Rubriky a témata

rozbalit vše | zavřít vše

Veletrh: Dětská planeta 2014


Flash banner

facebook

Sledujte nás i na Facebooku

Doporučujeme

KnihCentrum